Czerwiec 2022. Postępy na budowie

Dziękujemy za udział w czerwcowym spacerze po placu budowy! Od początku realizacji tej inwestycji przyjęliśmy, że mieszkańcy mają prawo do aktualnych informacji o postępach na budowie!

Czerwcowy raport z placu budowy zaczynamy od postępów na budynku G. Zakończyliśmy już prace nad konstrukcją rampy wjazdowej. Ściany działowe są gotowe w 75 procentach. W ciągu 30 dni zamontowaliśmy też wszystkie okna.

Zamontowaliśmy także stację transformatorową, która będzie obsługiwała całe osiedle.

W budynkach A – F prace również przebiegały bardzo sprawnie. Zamontowaliśmy już 90 drzwi wejściowych (głównie w budynkach A, B i F). Prace tynkarskie trwają i są obecnie zaawansowane na poziomie 85 procent. Obecnie tylko w budynku E trwa tynkowanie wewnątrz mieszkań. W budynkach C i D pracujemy nad częściami wspólnymi. Posadzki zostały skończone w 115 mieszkaniach. Na budynku A i B zostało zamontowane oszybienie balkonów. Wszystkie elewacje (poza wschodnią stroną budynku E) zyskały już docelowy wygląd.


Niwelowanie różnicy w poziomie gruntu do wysokości stropu garażu.

Montaż drzwi trwa także w garażu. Po zakończeniu głównych prac tynkarskich i montażu kluczowych instalacji – w ubiegłym miesiącu pracowaliśmy nad montażem drzwi stalowych. Jest ich w garażu łącznie 48 – zamontowaliśmy już 36 z nich.

Duży ruch panuje także na powierzchni. Prace nad finalną warstwą hydroizolacyjną stropu garażowego osiągnęły już 70% zaawansowania. Zaczęliśmy także zwózkę ziemi od strony ul. Płochocińskiej. W ciągu najbliższych 14 dni wyrównamy ją do poziomu stropu garażowego, a przed końcem miesiąca zaczniemy osiągać jej docelową wysokość. Dzięki temu będziemy mogli także ruszyć z układaniem chodników.


Widok na budynek A
Widok na budynek B
Drzwi wejściowe do mieszkań
Widok na budynek F