; Deweloper | Osiedle Przedwiośnie

Deweloper

Wiemy, że dla wielu z Was to będzie pierwszy własny dom, dlatego nad Osiedlem pracujemy z troską o każdy szczegół. O właściwe zaplanowanie i realizację inwestycji dba szeroki zespół profesjonalistów, wśród których są nie tylko architekci, inżynierowie i ekonomiści, ale także socjologowie, urbaniści czy specjaliści od komunikacji wizualnej. Od samego początku tworzymy wyjątkowe miejsce.

Pomysłodawcami i inwestorami Osiedla „Przedwiośnie” są lokalni przedsiębiorcy. Zależy im na rozwoju tej części miasta, dlatego, że sami mieszkają w okolicy.

Do współpracy zaprosiliśmy sprawdzonych partnerów. Generalnym wykonawcą jest firma „Cambio”, nadzór inwestorski prowadzi „Investcover”, a sprzedażą zajmuje się „Platforma Mieszkaniowa”. Nad całą inwestycją czuwa zaś zespół „Masovia Nieruchomości”.

Poznajcie najważniejsze osoby tworzące Osiedle „Przedwiośnie”.

Piotr Szmilewski

Masovia Nieruchomości

Od 2003 r. doradzam korporacjom, deweloperom i prywatnym inwestorom w kwestiach związanych z nieruchomościami. Przy wielu projektach pracowaliśmy razem z obecnym zespołem „Masovia Nieruchomości”. Zebraliśmy cenne doświadczenia i kompetencje. O budowie osiedla mieszkaniowego myślimy już od kilku lat. Czekaliśmy na odpowiedni moment, by móc stworzyć naprawdę dobre miejsce – zanurzone w zieleni, z łatwym dostępem do najważniejszych usług. Już widoczne pierwsze efekty pracy nad „Osiedlem Przedwiośnie” zachęcają nas do rozpoczęcia kolejnych projektów.

Budowa dobrego osiedla mieszkaniowego to tylko pozornie łatwe zadanie. Wymaga przemyślenia wielu aspektów, nie tylko tych stricte związanych z procesem budowlanym. Pomogło nam w tym zaangażowanie ekspertów, którzy zwykle są rzadko widywani na placu budowy. Wsparcie socjologów ułatwiło nam na przykład zrozumienie potencjalnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Dzięki temu już na wstępnym etapie projektowania mogliśmy w odpowiedni sposób zaplanować dostępną przestrzeń i sposoby jej użytkowania.

Zależało nam też na zaoferowaniu mieszkańcom atrakcyjnej ceny zakupu. Staraliśmy się wpisać w segment budownictwa ekonomicznego, ale szczególną uwagę skupiliśmy na detalach, często pomijanych przez deweloperów. Okazało się, że dzięki dobrze przemyślanej koncepcji, zwiększenie komfortu mieszkańców wcale nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Osobiście w tym projekcie najbardziej cieszy mnie ogród z naturalnym placem zabaw. Jestem przekonany, że nasze osiedle będzie miejscem wyjątkowym i wyróżniającym się na tle okolicznych projektów deweloperskich.

Ewa Nadzieja

the Space

W ciągu 11 lat wykonaliśmy ponad 350 projektów architektonicznych. W budynkach wielorodzinnych – tak jak w przypadku „Osiedla Przedwiośnie” – już na etapie koncepcji myślimy o funkcjonalności mieszkań. Jednym z przykładów jest troska o to, aby ustawić w nich meble o realnych wymiarach. To ważne, bo zgodnie z dość popularną obecnie praktyką, wiele pracowni stosuje w swoich projektach minimeble – np. dwuosobowe łóżka w sypialni o szerokości 120 cm. Dzięki temu projekt świetnie wygląda na wizualizacjach, ale w życiu okazuje się niepraktyczny. Wszystkim zaś zależało na tym, aby osiedle prezentowało się dobrze zarówno na etapie sprzedaży, jak i w późniejszym użytkowaniu przez mieszkańców.

Przy projektowaniu „Osiedla Przedwiośnie” mieliśmy okazję współpracować z ludźmi, którzy mają dużą wiedzę o realizacji projektów budowlanych i bardzo konkretne oczekiwania. Inwestor wiedział, jakiego rodzaju miejsce chce stworzyć. Od razu było jasne, że większość terenu działki ma zostać przeznaczona na zieleń z dużym ogrodem. Dzięki wspólnej pracy nie tylko udało się nam spełnić te wymagania, ale również tam, gdzie było to możliwe – jeszcze bardziej je wzmocnić. Tak jak w kwestii szklanych balustrad balkonów, które nie są tanie w realizacji, ale nadają lekkości całej konstrukcji i tworzą charakter osiedla.

Rafał Liponoga

Platforma Mieszkaniowa

Misją „Platformy Mieszkaniowej” jest usprawnienie sprzedaży mieszkań. Zajmujemy się tym praktycznie od zawsze – dzięki temu łatwo nam ocenić jakość danego osiedla i oferowanych mieszkań. Z inwestorem „Osiedla Przedwiośnie” spotkaliśmy się pierwszy raz ponad dwa lata temu. Od tamtej pory dużo dyskutowaliśmy na temat wymagań mieszańców. Rok temu przeprowadziliśmy nawet własne badania na temat oczekiwań osób kupujących mieszkania od warszawskich deweloperów. Na stronie www.7zyczen.eu można sprawdzić, co cenią dzisiaj kupujący.

Wiedząc, że z zakupem „taniego” mieszkania często wiąże się wiele wyrzeczeń, dbaliśmy o to aby tutaj było ich jak najmniej. Dziś już możemy powiedzieć, że dzięki dobrej współpracy z inwestorem i architektami uda się nam wspólnie zrealizować wiele z istniejących „życzeń” kupujących.

Cieszy nas, gdy sprzedajemy dobrej jakości produkty. W przypadku „Osiedla Przedwiośnie” mieliśmy wpływ na zapewnienie odpowiedniego standardu mieszkań, budynków i sposobu zagospodarowania przestrzeni. Po raz pierwszy, odkąd nasza firma działa na rynku, zostaliśmy zaangażowani do współpracy już na etapie tworzenia wstępnych założeń. Dobrze, że możemy na przykład usiąść wspólnie z inwestorem, architektami, socjologami, urbanistami czy specjalistami od komunikacji wizualnej i razem pracować nad założeniami osiedlowego ogrodu. To świadczy o trosce o jakość finalnego efektu.

      
close-link

Ostatnie dostępne
 mieszkania w budynku G
ZOBACZ MIESZKANIA
close-link